Як оформити кулями кімнату на день народження?

Повітряні кулі обов'язкові для будь-якого дня народження! Надуйте свої повітряні кулі, використовуючи рот, повітряний насос або гелієвий балон. Потім з'єднайте їх разом, щоб зробити прикраси, такі як арка повітряної кулі, гірлянди або букет. Крім того, ви можете прикрасити повітряні кулі, щоб додати особисті штрихи до свята. Вибирайте кольори відповідно до вашої теми та використовуйте свою творчість для створення власних прикрас з повітряними кулями.

Зробіть арку для привабливого прикраси передпокою

Вам знадобляться оформлювальні кулі, дротяний каркас, насос. Щоб легко зробити свою основу, відріжте довгий шматок дроту за допомогою кусачок. Поставте основу в потрібне місце в кімнаті. Зв'яжіть 2 повітряні кулі разом у хвостах, і з'єднайте пару повітряних куль з іншою парою, щоб сформувати групу. Прикріпіть групу повітряних куль на арку, використовуючи волосінь, і продовжуйте заповнювати арку групами повітряних куль, доки вона повністю покрита.

Арка може бути круглою, квадратною, або навіть такою:

Замовити арки та фотозони можна за тел:   0669067424

Створюйте фігури

Використовуйте 1 жовту кульку для центру та 5 кольорових кульок, щоб зробити пелюстки. Надуйте всі свої повітряні кулі та зв'яжіть їх. Сформуйте квітку. Зробіть кілька кольорів у кількох кольорах, якщо ви хочете яскравий, веселий декор. Прикріпіть квітку до стіни, щоб створити загальний вигляд.

У відео більш детальна інструкція. Із застосуванням 2х розмірів кульок: 5", та 12".

Кулі на підлогу

Кулі наповнені повітрям на підлозі дуже гарно виглядають у поєднанні з гелієвими кулями. Кількість кульок обмежується вашим бажанням.

Кулі під стелю